Pardubický kraj
Najděte informace z Vašeho regionu
Vyberte kraj
Aktuality
SPOLUFINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

FINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ
AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Srdečně Vás zveme na 2. termín přednášky na téma "DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ" která proběhne ve středu 13. ÚNORA od 17:00 v prostorách našeho CENTRA na podporu integrace cizinců v Pardubicí­ch, Pernerova 444.

DOZVÍTE SE, jak vyplnit daňové přiznání­, na co si dát při vyplňování pozor a budou také zodpovězeny vaše dotazy.


Těší­me se na Vás
Tým CPIC

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Srdečně Vás zveme na přednášku na téma "DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ"  která proběhne ve dvou termí­nech vždy ve středu 30. LEDNA a 13. ÚNORA od 17:00 v prostorách našeho CENTRA na podporu integrace cizinců v Pardubicí­ch, Pernerova 444. 

DOZVÍTE SE ZDE, jak vyplnit daňˆové přiznání­, na co si dát při vyplňˆování­ pozor a budou zodpovězeny veškeré vaše dotazy.

Těší­me se na Vás""
Tým CPIC


Řidičské průkazy

Přijměte pozvání CPIC Pardubice na sociokurz na téma Řidičské průkazy.


Na kurzu se dozvíte, za jakých podmínek platí Váš řidičský průkaz v ČR, či jak si můžete vyřídit mezinárodní řidičský průkaz. Pozornost bude věnována různým typům řidičských oprávnění.

Důchody v ČR

CPIC Pardubice Vás srdečně zve na sociokurz na téma Důchody v ČR.

Na kurzu se dozvíte, za jakých podmínek máte nárok na důchod v ČR, jak funguje sčítání dob pojištění, vyplácení důchodu z ciziny a další užitečné informace.


Příprava na české Vánoce

Na kurzu se dozvíte typické české recepty na jídla i cukroví, dodržované i zapomenuté tradice spojené s adventnem a vánočními svátky.

Nový život v ČR

Přijďte si poslechnout, jaké výzvy a nejčastější překážky obnáší život v České repoublice z pohledu poradenských pracovníků i cizinců dlouhodobě zde žijících.

Dušičky v ČR a ve světě

Na sociokurzu se dozvíte o tradičních zvycích o dušičkách v ČR a zajímavosti o mexickém svátku mrtvých. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.                 

Poznejte české dějiny


 

12.10.2018 v 18:00 Centru na podporu integrace cizinců – POZNEJTE ČESKÉ DĚJINY


- 100 let první Československé republiky


- T. Garrigue – Masaryk – významná osobnost českých dějin (Alla Tokareva)


Dopravní předpisy v ČR

Na sociokurzu se dozvíte o dopravních předpisech v ČR. Informace nezbytné k získání řidičského průkazu. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.                  

Mimoškolní aktivity v Pardubicích

 Na sociokurzu se dozvíte, možností a nabídku kroužků pro děti v Pardubicích. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.