Pardubický kraj
Najděte informace z Vašeho regionu
Vyberte kraj
Aktuality
SPOLUFINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

FINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ
AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

Projekt Provoz Centra na podporu integrace cizinců
pro Pardubický kraj, reg. č. AMIF/4/10, je financován v rámci
národního programu Azylového, migračního a integračního fondu.

Mimoškolní aktivity v Pardubicích

 Na sociokurzu se dozvíte, možností a nabídku kroužků pro děti v Pardubicích. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.                  
                                    

Přírodní krásy Pardubicka

Na sociokurzu se dozvíte tipy na výlety po okolí, turistika v ČR, ochrana životního prostředí. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.

Hledání zaměstnání

Na sociokurzu se dozvíte, jak se připravit na přijímací pohovor a jak správně napsat motivační dopis nebo životopis. 

Volnočasové aktivity pro děti

Na sociokurzu se dozvíte, jaké volnočasové aktivity nabízí město Pardubice.

Multi-kulturní týden 2018

Neodmyslitelnou součástí pardubického kulturního dění v květnu je Multi-kulturní týden. V roce 2018 nás čeká 9. ročník, který si ponechal z předchozího ročníku podtitul „Svět je náš“. Cílem festivalu je přiblížit návštěvníkům různé kultury a poskytnout jim tak prostor pro netradiční setkání. Letos jsme se rozhodli vrátit se k prapůvodní myšlence festivalu, kterou bylo představení nejrůznějších kultur světa a jejich tradic.  

Festival nabídne pestrý program – od celodenního happeningu na Pernštýnském náměstí po výstavy, filmové projekce, workshopy, sportovní utkání, venkovní aktivity či přednášky. Začínáme v pátek 18. 5. 2018 Multi-kulturním jarmarkem. Přijďte se podívat!

www.facebook.com/multikulturnityden

 

Změna programu vyhrazena.

Pokud není uvedeno jinak, vstup na jednotlivé akce je zdarma.

V Čechách bez přestupků

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz "V ČECHÁCH BEZ PŘESTUPKŮ". Sociokurz proběhne ve středu 9.5.2018 od 17:00 ve CPIC Pardubice, Pernerova 444, Pardubice. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.

Pardubice - Zdravotní péče

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz "ZDRAVOTNÍ PÉČE". Sociokurz proběhne ve středu 25.4.2018 od 17:00 ve CPIC Pardubice, Pernerova 444, Pardubice. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.

Volnočasové aktivity pro děti

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz "VOLNOČASOVÉ AKTIVIY PRO DĚTI". Sociokurz proběhne ve středu 18.4.2018 od 17:00 ve CPIC Pardubice, Pernerova 444, Pardubice. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.

PARDUBICE - sociokurz - ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz "ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOL". Sociokurz proběhne ve středu 14.3.2012 od 17:00 ve CPIC Pardubice, Pernerova 444, Pardubice. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.

PARDUBICE - sociokurz - DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz "DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ". Sociokurz proběhne ve středu 7.3.2012 od 17:00 ve CPIC Pardubice, Pernerova 444, Pardubice. Akce je bezplatná, je určena pro cizince ze třetích zemí (mimo EU), patřící do cílové skupiny projektu.