Olomoucký kraj
Najděte informace z Vašeho regionu
Vyberte kraj
Aktuality
SPOLUFINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

FINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ
AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

Projekt Provoz Centra na podporu integrace cizinců
pro Olomoucký kraj, reg. č. AMIF/4/06, je financován v rámci
národního programu Azylového, migračního a integračního fondu.

OLOMOUC - sociokurz "Bydlení v ČR"

Vážení klienti,


zveme Vás na sociokurz s názvem "Bydlení v ČR". Na kurzu se dozvíte, kde můžete hledat bydlení, jak má vypadat nájemní smlouva a na co si mate dávat pozor. Kurz proběhne 16. 7. 2018 od 16:00 - 17:30 v prostorách CPIC na ulici Hálkova 171/2 v Olomouci. 
Těšíme se na Vás. 

OLOMOUC - sociokurz "ZKOUŠKA Z ČEŠTINY NANEČISTO - úroveň A1 pro získání trvalého pobytu v ČR""

Vážení klienti,


rádi bychom Vás pozvali na sociokurz s názvem "Zkouška z češtiny nanečisto - úroveň A1 pro získání trvalého pobytu v ČR", který se uskuteční 11.7.2018 od 18:15 - 20:15hod. v Centru na podporu integrace cizinců na ul. Hálkova 171/2, Olomouc (4.patro). Na kurzu si budete moct vyzkoušet jednotlivé části zkoušky i praktická cvičení z testu. Také se dozvíte, co dělá při zkoušce největší problém. Kurz povede zkušená lektorka. V případě potřeby bude zajištěno tlumočení do anglického, ruského a ukrajinského jazyka. Kurz je určen klientům Centra, patřící do cílové skupiny projektu (mimo EU) a je ZDARMA!

Těšíme se na Vás,

Tým CPIC

OLOMOUC - BOWLING - Mezinárodní turnaj

Centrum na podporu integrace cizinců pro Olomoucký kraj vás zve na akci s názvem "BOWLING - Mezinárodní turnaj", která se uskuteční dne 22.6.2018 od 16:00 do 19:00 hodin v BEST Sportcentru na ul. Dolní Hejčínská 36 v Olomouci. Čeká vás soutěž mezi týmy, vyhlášení vítěze a seznámení s novými lidmi. Akce určena všem cizincům třetích zemí a široké veřejnosti. V případě potřeby bude zajištěno tlumočení do ruského, ukrajinského a anglického jazyka. Vstup je ZDARMA.

Těšíme se na Vás,

Cpic Olomouc


OLOMOUC - sociokurz "Zkouška z češtiny pro trvalý pobyt"

Vážení klienti,


rádi bychom Vás pozvali na sociokurz s názvem "Zkouška z češtiny pro trvalý pobyt", který se uskuteční 18.6.2018 od 15:00 - 16:30 hod. v Centru na podporu integrace cizinců na ul. Hálkova 171/2, Olomouc (4.patro). Na kurzu se dozvíte: jak bude zkouška z češtiny vypadat, jak se vyplňují formuláře a kde bude probíhat. V případě potřeby bude zajištěno tlumočení do anglického, ruského a ukrajinského jazyka.

Těšíme se na Vás,

Tým CPIC

OLOMOUC - sociokurz "Zdravotní pojištění cizinců"

Vážení klienti,


zveme Vás na sociokurz s názvem "Zdravotní pojištění cizinců". Na kurzu se dozvíte, jaký je rozdíl mezi veřejným a komerčním pojištěním, dále za jakých podmínek můžete být pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění, jaká jsou práva a povinnosti pojištěnců a jak vyřídit cestovní zdravotní pojištění. Kurz proběhne 4. 6. 2018 od 15:00 - 16:30 v prostorách CPIC na ulici Hálkova 171/2 v Olomouci. 
Těšíme se na Vás. 

Olomouc - hudební vystoupení skupiny KORÁLE

Centrum na podporu integrace cizinců pro Olomoucký kraj si Vás dovoluje pozvat na hudební vystoupení ukrajinské skupiny KORÁLE, které se uskuteční dne 18.5.2018 od 11:45 hod. na Horním náměstí v Olomouci. Koncert proběhne v rámci Veletrhu sociálních služeb a je určen všem cizincům třetích zemí a široké veřejnosti. Vstup je ZDARMA.


Těšíme se na Vás,

CPIC Olomouc

OLOMOUC - sociokurz Sloučení rodiny

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz s tématem „Sloučení rodiny“. Na kurzu se dozvíte, kdo a jak může zažádat o tento druh pobytu, kde se žádost podává a jaké dokumenty jsou k žádosti potřeba doložit.

Kurz proběhne 23. 5. 2018 od 15:00 - 16:30 v prostorách CPIC na ulici Hálkova 171/2 v Olomouci.

Těšíme se na Vás. 

Tým CPIC Olomouc

OLOMOUC- sociokurz Pobyt v ČR po skončení studia

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz s tématem „Pobyt v ČR po skončení studia“. Dozvíte se, jakým způsobem je možné i nadále pobývat v České republice po ukončení studia (zaměstnání, podnikání, sloučení rodiny, trvalý pobyt).

Kurz proběhne 14. 5. 2018 od 15:00 - 16:30 v prostorách CPIC na ulici Hálkova 171/2 v Olomouci.

Těšíme se na Vás. 

Tým CPIC Olomouc

 

OLOMOUC - přerušení Dětského klubu

Vážení klienti,


chtěli bychom vás informovat o dočasném přerušení "Dětského klubu", který probíhal v pondělí od 16:45 do 18:15 v prostorách CPIC. Poslední setkání proběhne 23.4.2018. O opětovném otevření vás budeme s předstihem informovat.

Děkujeme za pochopení.
Tým CPIC Olomouc

OLOMOUC- sociokurz Život v Olomouci

Vážení klienti,

zveme Vás na sociokurz s tématem „Život v Olomouci“. Dozvíte se, jak cestovat v MHD a jiných dopravních prostředcích, co potřebujete vyřídit na úřadech a také kde je v Olomouci najdete, kam za zábavou a kulturou. Kurz proběhne 10. 04. 2018 od 9:30 - 11:00 na adrese: Hněvotín 333, 783 47 Hněvotín.

Těšíme se na Vás,

Tým CPIC