Karlovarský kraj
Najděte informace z Vašeho regionu
Vyberte kraj
Aktuality
SPOLUFINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

FINANCOVÁNO EVROPSKOU UNIÍ
AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND

Projekt Provoz Centra na podporu integrace cizinců
pro Karlovarský kraj, reg. č. AMIF/4/07, je financován v rámci
národního programu Azylového, migračního a integračního fondu.

Sociokulturní kurz na téma: První pomoc

Vážení klienti, zveme Vás na sociokulturní kurz, kde se dozvíte jak postupovat v případě, kdy bude nutné poskytnout předlékařskou první pomoc. Přednášet bude lékař záchranné služby. Na sociokurzu bude přítomen ruský tlumočník.

CHEB - PUTOVÁNÍ PO MONGOLSKÝCH STEPÍCH

Vážení klienti, zveme vás na akci Putování po mongolských stepích, která se uskuteční dne 26.5.2018 od 13:00 do 18:00 hod. ve Sportovně rekreačním areálu Krajinka v Chebu. Součástí programu bude hra na hudební nástroj "jočin", hra na piano - mongolská hudba, taneční vystoupení, vystoupení "hadí ženy", ochutnávka tradičních mongolských pokrmů, prohlídka mongolské jurty a mongolských národních krojů, ukázky zápasu a střelby z luku. Těšíme se na vaši účast.

Sociokulturní kurz na téma: Druhy pobytů, náležitosti a doklady

Vážení klienti, zveme vás na sociokulturní kurz, kde se dozvíte vše o pobytech, prodloužení povolení, účelech pobytu a náležitostech a dokladech, které je potřeba předložit k žádosti. Přednáší a na Vaše dotazy odpovídají pracovníci Odboru azylové a migrační politiky Karlovy Vary. Na sociokurzu bude přítomen ruský a vietnamský tlumočník. Sociokurz se uskuteční dne 25.4.2018 od 15:30 do 17:00 hod. Těšíme se na vaši účast. 

KARLOVY VARY - STŘEDA 21.3.2018 - OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ PORADENSTVÍ

Vážení klienti, dne 21.3.2018 nebude v čase mezi 12:00 - 19:00 hod. poskytováno sociální poradenství v Centru.
Právní služby budou v čase od 17:00 - 19:00 hod. poskytovány.
Děkujeme za pochopení, kolektiv CPIC Karlovy Vary.

KARLOVY VARY - FILMOVÁ SNÍDANĚ S VŮNÍ DÁLEK

Vážení klienti, zveme vás na akci Filmová snídaně s vůní dálek, která se uskuteční dne 18.3.2018 od 10:00 do 13:00 hod. ve FilmCafé kina Drahomíra, Vítězná 627/50, 360 01 Karlovy Vary. Součástí programu bude možnost ochutnat národní kuchyně Mongolska, Vietnamu a Ruska. Dále bude možnost shlédnout dokumentární filmy o lidských právech v rámci festivalu "Jeden svět" viz program dostupný na webu: https://www.jedensvet.cz/2018/. Těšíme se na vaši účast.

KARLOVY VARY - VELIKONOCE V ČR

Vážení klienti, zveme vás na akci Velikonoce v ČR, která se uskuteční dne 17.3.2018 od 13:00 do 17:00 hod. v Centru na podporu integrace cizinců pro Karlovarský kraj, Závodu Míru 876/33a, 360 17  Karlovy Vary. Součástí akce bude sociokulturní kurz: Velikonoce v ČR, výtvarné dílny a ochutnávky tradičních pokrmů. Budeme se na vás těšit.

Sociokulturní kurz na téma: České státní občanství

Vážení klienti, zveme vás na sociokulturní kurz, kde se dozvíte vše, co je třeba k získání Českého státního občanství. Přednáší a na Vaše dotazy odpovídají pracovníci Krajského úřadu Karlovarského kraje. Na sociokurzu bude přítomen ruský a vietnamský tlumočník. Těšíme se na vaši účast. 

Sociokulturní kurz na téma: Daňové přiznání

Vážení klienti, je tu opět doba, kdy se odevzdávají daňová přiznání. Na toto téma jsme pro Vás nachystali sociokurz, kde se dozvíte užitečné informace, např: termíny odevzdání daňového přiznání, sankce za pozdní odevzdání, příklady nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme. Přednáší a na Vaše dotazy odpovídají pracovníci Finančního úřadu v Karlových Varech. Na sociokurzu bude přítomen ruský a vietnamský tlumočník. Těšíme se na vaši účast.

Sociokulturní kurz na téma: Předškolní a školní vzdělávání v ČR

Vážení klienti, 

zveme vás na sociokulturní kurz, který se uskuteční dne 28.2.2018 od 15:30 do 17:00 hod. v našem Centru. Během sociokurzu se dozvíte vše o systému předškolního a školního vzdělávání v ČR. Na sociokurzu bude přítomen ruský a vietnamský tlumočník. Těšíme se na vaši účast. 

Sociokulturní kurz na téma: Druhy pracovních smluv

Vážení klienti, 

zveme vás na sociokulturní kurz, který se uskuteční 6.2.2018 od 15:30 do 17:00 hod. v našem Centru. Během sociokurzu se dozvíte vše o pracovních smlouvách. Na sociokurzu bude přítomen ruský a vietnamský tlumočník. Těšíme se na vaši účast.